62-510 Konin
ul. Karłowicza 9/2-3
+48 63 272 13 19       +48 63 261 94 38       +48 660 771 382
fax: +48 63 261 94 39
kancelaria@adwokatraszewski.pl

PROFESJONALNIE - SZYBKO - SKUTECZNIE

Kancelaria

Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

Adwokat Henryk Raszewki jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1978-1980 odbył aplikację sądową zakończoną egzaminem.W 1984 r. ukończył aplikację adwokacką zakończoną egzaminem i rejestracją w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich. Pierwszą samodzielną praktykę rozpoczął w tym samym roku w Zespole Adwokackim nr 1 w Kole. 

Od 1991 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką, udzielając porad prawnych i reprezentując swoich Klientów w wielu przestrzeniach prawa. Wiedza merytoryczna i wieloaspektowe doświadczenie zawodowe zdobyte podczas 25 lat pracy adwokackiej stanowią o wysokim poziomie profesjonalizmu świadczonych usług prawnych i satysfakcji Klientów Kancelarii Adwokackiej.

 

Współpraca 

Kancelaria Adwokacka adw. Henryka Raszewskiego sprawnie reprezentuje swoich Klientów we wszystkich rodzajach i na każdym etapie postępowania sądowego i prokuratorskiego, realizując praktykę ogólną ze szczególnym uwzględnieniem Prawa Karnego, Prawa Cywilnego i Prawa Gospodarczego.

Uwzględniając wieloaspektowość sytuacji osobistej i prawnej swoich Klientów, Kancelaria Adwokacka adw. Henryka Raszewskiego zapewnia swoim Klientom zindywidualizowany styl współpracy, wynikający z rzetelnego rozpoznania sprawy, fachowej oceny sytuacji prawnej i adekwatnej prognozie przebiegu sprawy. Gwarantuje swoim Klientom poufność wynikającą z poszanowania tajemnicy adwokackiej, zrozumienia interesów Klientów i troski o ich dobro. 

Akceptując potrzebę poczucia bezpieczeństwa swoich Klientów, Kancelaria Adwokacka adw. Henryka Raszewskiego niezwłocznie, szybko i fachowo realizuje zlecone zadania i podejmuje adekwatne działania w celu ochroni interesów swoich Klientów - zarówno w ramach stałego pełnomocnictwa jak i doraźnej współpracy.